پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
489
-
الف
+

امشب فیلم سینمایی «حمله به اچ3» را ببینید

فیلم سینمایی «حمله به اچ3» ساخته شهریار بحرانی امشب از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «حمله به اچ3» ساخته "شهریار بحرانی" امشب از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، فیلم سینمایی «حمله به اچ3» به کارگردانی شهریار بحرانی در سال 1373 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی چون محمد کاسبی، جعفر دهقان، حسین یاری و حسن عباسی نقش آفرینی کرده‌اند. 

در سکانس حاضر شاهد این خواهید بود که فرمانده نیروی هوایی عراق جلسه فوری برگزار کرده و از افسران ارشد می‌خواهد که فکری برای جلوگیری از انهدام هواپیماهای خودشان بکنند و ... .

این فیلم سینمایی برگرفته از مستندی واقعی در سال 1373 است و در خلاصه داستان آن چنین آمده: ستاد نیروهای هوایی عراق که برتری نیروی هوایی ایران را حس کرده و شکست حصر آبادان را نزدیک می‌بیند جهت حفاظت از هواپیماهای استراتژیک خود در برابر حملات ایران، آن‌ها را به سه پایگاه دور افتاده در نزدیکی مرز اردن منتقل می‌کند. در مقابل ستاد نیروهای هوایی ایران نیز برای بمباران این سه پایگاه که به نام پایگاه‌های اچ۳ معروفند طرحی در نظر دارد. در سحرگاه ۱۵ فروردین ۱۳۶۰ هشت فروند جنگندهٔ بمب‌افکن فانتوم از پایگاه سوم شکاری جهت حمله به اچ ۳ به پرواز درمی‌آیند.

فیلم سینمایی «حمله به اچ3» امشب ساعت 22:00 از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های‌ 6:00 و 14:00 فردا (یکشنبه) بازپخش می‌شود. 

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م س / س م

نظر شما
ارسال نظر
m.gh

دمتون گرم بابت پخش این فیلم، به نظرم یکی از سه فیلم برتر از بین فیلم ها و سریالهایی هست که در رابطه با جنگ تحمیلی ساخته شدن.