پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1895
-
الف
+

آصف‌میرزا از عمارت تقی‌خان چه می‌خواهد؟ + ویدئو

در ویدئویی جدید از سریال «گیل‌دخت» با نقش "آصف‌میرزا" بیشتر آشنا شوید.

با تماشای ویدئویی جدید از سریال «گیل‌دخت» با نقش "آصف‌میرزا" بیشتر آشنا شوید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «گیل‌دخت» یکی از چندین سریال‌ پربازیگری است که هر کدام از بازیگرانش به نوعی نقش موثری در این اثر تلویزیونی ایفا کرده‌اند، از "گلنار" بازیگر نقش اصلی «گیل‌دخت» گرفته، تا شازده قجری به نام "آصف میرزا" که به یک چشم بر هم زدنی آرامش را از عمارت "تقی خان" می‌گیرد. 

"آصف میرزا" یکی از شاهزاده‌های قجری منسوب به "مظفرالدین شاه" قاجار است، کسی که به حکم یکی از زنان قاجاری به رشت آمده است و تصمیم دارد با دختر "تقی‌خان" ازدواج کند و برای رسیدن به خواسته اش هم دست به هر کاری می‌زند.

مجموعه تلویزیونی «گیل‌دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی صدا و سیما تولید شده است.

بازیگران سریال «گیل‌دخت»

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به محمود پاک‌نیت، پریوش نظریه، فریبا متخصص، رامتین خداپناهی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، سعید راد، حبیب دهقان‌نسب، فخرالدین صدیق‌شریف، میترا رفیع، یاسمن معاوی، محمد فیلی، رضا اکبرپور و امین میری اشاره کرد. 

سریال «گیل‌دخت» پنجشنبه و جمعه‌ هر هفته، ساعت 21:00 روی آنتن آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / ا ز

نظر شما
ارسال نظر