پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
987
-
الف
+

با دختر آقا نوری بیشتر آشنا شوید

با بیوگرافی ندا قاسمی بازیگر جوان سریال «نون.خ» در گزارش زیر بیشتر آشنا شوید.

با بیوگرافی ندا قاسمی بازیگر جوان سریال «نون.خ» در گزارش زیر بیشتر  آشنا شوید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از جمله آثار رسانه ملی است که برخلاف دیگر تولیدات تلویزیونی خارج از لوکیشن‌های آپارتمانی و در خطه کردنشین کشورمان تولید شده است، به همین منظور این کارگردان نام آشنا در کنار حضور بازیگران مطرح تلویزیون، از بازیگران بومی این منطقه نیز استفاده کرده است و به جرأت نیز می‌توان گفت بیشترین بازیگران سریال «نون.خ» در هر سه فصل از بازیگران محلی کرمانشاه، کردستان و ... هستند. 

دختران شخصیت "آقا نوری" همه از بازیگران اهل کرمانشاه هستند، مانند "ندا قاسمی" یکی از دختران "آقا نوری" که با نام "شیرین" در سریال «نون.خ» به ایفای نقش پرداخته است و در هر سه فصل حضور دارد. 

ندا قاسمی متولد سال 1366 و اصالتا کرمانشاهی است و هنرپیشگی را با حضور در کلاس‌های آزاد بازیگری دنبال کرده است. هر چند قاسمی با سریال «نون.خ» در عرصه بازیگری دیده شد، اما در سال 1393، در فیلم سینمایی «خداحافظی طولانی» به کارگردانی فرزاد مؤتمن مقابل دوربین رفت و شاید بشود گفت که اولین همکاری خود را با سعید آقاخانی در این فیلم سینمایی رقم زد. 

این بازیگر جوان با حضور در عرصه بازیگری در جشنواره‌های هنری بسیاری شرکت کرده و صاحب مقام است، مانند حضور در جشنواره تئاتر ایثار که به عنوان بازیگر برگزیده انتخاب شده و در سال 1395 در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای نمایش گاهی، کاندیدای بهترین بازیگر زن شد. همچنین قاسمی در فیلم کوتاه «آواز دست ها» به کارگردانی حمزه زارعی که در ۸ جشنواره جهانی حضور یافته، بهترین بازیگر زن معرفی شده است. 

سریال «نون.خ ۳» هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن نیز روز بعد در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روی آنتن می‌رود.


فریبرز نون.خ کیست؟

ناگفته‌های بازیگر نقش سلمان در سریال «نون‌خ»

م ن/ط ه

نظر شما
ارسال نظر