پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3947
-
الف
+

فصل چهارم «نون خ» چه زمانی تولید خواهد شد؟

بازیگر نقش سلمان در سریال «نون خ» از تولید فصل چهارم این سریال خبر داد.

بازیگر نقش سلمان در سریال «نون خ» از تولید و پخش فصل چهارم این سریال در نوروز 1402 خبر داد. 

به گزارش آی‌فیلم به نقل از ایسنا، کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان در سریال «نون خ» عنوان کرد که فصل جدید این سریال برای عید امسال ساخته نمی‌شود، ولی ابراز امیدواری کرد که برای نوروز ۱۴۰۲، «نون خ ۴» از قاب تلویزیون پخش شود.

این بازیگر که در هر سه فصل از «نون خ» سعید آقاخانی حضور پررنگی داشته است، درباره اینکه آیا در فصل جدید هم شخصیت «سلمان» را خواهیم دید؟ گفت: ۱۰۰ درصد سلمان در سری چهارم هم حضور دارد اما چون هنوز فیلمنامه‌ای نوشته نشده نمی‌دانم قرار است به کدام سمت برود. باید ببینیم داستان چیست و در فصل جدید چه اتفاقاتی برای سلمان می‌افتد.

وی با بیان اینکه بازپخش مجموعه «نون خ» را از شبکه آی‌فیلم هرشب دنبال می کند، درباره همکاری‌اش با سعید آقاخانی توضیح داد: آرزوی هر کسی است که با سعید آقاخانی کار کند. خدا را شکر که آرزوی من برآورده شد و در سه فصل از این مجموعه حضور داشتم. ان‌شاءالله در سری جدید هم هستم. در همین جا باید یک تشکر ویژه از آقایان مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال و سعید آقاخانی که واقعاً برای دوستان کردستان و کرمانشاه سنگ تمام گذاشتند، داشته باشم.

بازیگر سریال «نون خ» در پاسخ به نحوه اضافه شدنش به عوامل این سریال نیز گفت: سعید آقاخانی همشهری بنده است و من در بچگی با ایشان در شهرستانمان کار تئاتر انجام داده بودم. ضمن اینکه آقای آقاخانی با برادر بزرگترم در تهران کار می‌کردند و از بچگی من هم در گروه تئاترشان بودم و با بازی من آشنایی داشتند؛ بنابراین برای «نون خ» در فصل اول تست دادم که بعدها نگویند چون همشهری‌اش بود او را در کارش آورد که خوشبختانه از میان ۱۴۰۰ نفر در تستی که دادم قبول شدم و بعد انتخاب شدم.

بازیگر نقش سلمان در «نون خ» در پایان از برگزیده شدنش در گروه نامزدهای بخش تلویزیون در بیست و یکمین جشن حافظ به عنوان بازیگر مرد خبر داد و گفت: روز یکشنبه این خبر اعلام شد و بنده به عنوان یکی از برگزیدگان بهترین بازیگر مرد کمدی در «نون خ ۲ و۳» انتخاب شدم.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه آی فیلم

م.ه / ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
ل

سلام خیلی ممنون از پخش فیلم نون خ بسیار فیلم عالی هست من خلی ازش خوشم اومده واقعا هر قدر بگم عایه ولی کمه دست همگی درد نکنه 🥰