پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
651
-
الف
+

سختی‌های لحظه گرگ و میش از نگاه فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی به بهانه بازی در نقش "توران وحدت" در سریال «لحظه گرگ و میش» به گفت‌وگو پرداخت.

فاطمه گودرزی به بهانه بازی در نقش "توران وحدت" در سریال «لحظه گرگ و میش» به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روزنامه شهروند، فاطمه گودرزی در سریال لحظه گرگ و میش نقش توران خانم، مادری را دارد که با انواع مشکلات و مصائب خاص آن روزها دست‌وپنجه نرم می‌کند. او در گفت‌وگوی کوتاهی برخی ویژگی‌ها و سختی‌های این نقش را شرح داد و گفت که به واسطه این سریال درگیری‌های احساسی زیادی داشته است.

خانم گودرزی، نقش توران خانم در این سریال برای شما چه جذابیتی داشت که آن را انتخاب کردید؟

اولین گزینه من برای انتخاب نقشم آقای اسعدیان بود، چون خیالم راحت بود که وقتی او کاری انجام می‌دهد، حتما کار ویژه‌ای از آب درمی‌آید.

چرا همیشه نقش‌هایتان در سریال‌های مختلف، تفاوت زیادی باهم ندارند؟

من تا به‌حال نقشی که در آن بچه‌هایم را از دست بدهم، نداشته‌ام. این نقش  برای من خیلی جدید بوده و نمی‌دانم چرا می‌گویید متفاوت نیست.

 به هرحال در بیشتر مواقع شما را در نقش‌ یک مادر دلسوز و فداکار دیده‌ایم...

بله، در سریال‌های قبلی هم مادر بوده‌ام اما به من و خیلی از همکارانم ممکن است نقش مادر پیشنهاد شود و آن را بازی کنیم.

درست... اما این نقش‌های تقریبا یک‌دست به دلیل انتخاب خودتان است یا این‌که نقش متفاوتی به شما هم پیشنهاد نمی‌شود؟

به هرحال همه دوست دارند نقش‌های متفاوت و خاص را ایفا کنند اما خب باید پیشنهاد شود که بپذیرم که نمی‌شود. البته نقش طنز کار کردم اما پیشنهادات در بخش‌های کمدی یا کارگردان قوی نداشته است یا نقش بسیار ضعیف بوده و من ترجیح داده‌ام که کار نکنم.

همان‌طور که خودتان هم گفتید، در این سریال نقش مادری را داشتید که فرزند خود را از دست داده است. بازی‌کردن چنین نقشی چه سختی‌هایی برایتان داشت؟

یکی از سختی‌های کار این بود که دیالوگ‌ها همان موقع آماده می‌شد و به ما می‌دادند اما از دیگر چالش‌های سریال برای من درگیری‌های احساسی بود که با آن مواجه بودم، به‌ویژه در قسمت‌های اول فشار زیادی به من وارد شد. از طرف دیگر، وقتی سریالی که بیش از یک‌سال طول می‌کشد و شما همیشه درحال کار هستی. خب، به نظرم این هم به نوعی سختی کار محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دانلود و تماشای «لحظه گرگ و میش»

واکنش یاسمن به خبر زنده بودن حامد

دیدگاه جدید لحظه گرگ و میش منتشر شد

شما خودتان از توران خانم قصه چه چیزی دریافت کردید؟

بسیار لذت بردم. من هیچ‌وقت منتظر پخش هیچ‌کدام از کارهایم نبودم اما لحظه گرگ و میش یکی از کارهایی بود که در انتظار پخش آن بودم تا ببینم چه کردم و در واقع چه کرده‌ایم. واقعا دید مثبتی به کل کار داشتم. فکر می‌کردم مورد استقبال قرار بگیرد و الان هم گرفته است. اتفاقا از انتقادها خوشحالم و خیلی خوب است که کار را نقد می‌کنند؛ نقدهایی که گاهی پذیرفته می‌شود. به ‌هرحال این یک فضای تعاملی است.

به هرحال این سریال چالش‌های زیادی دارد؛ از خیانت گرفته تا کلاهبرداری و غیره. فکر می‌کنید سریال‌های این‌چنینی در روحیه مردم چه تاثیری خواهد داشت؟

ما در حقیقت آینه جامعه هستیم؛ بنابراین آن‌چه در جامعه اتفاق می‌افتد را به‌عنوان قصه انتخاب می‌کنیم. اگرچه ممکن است در جامعه بسیار بدتر از آن‌چه در فیلم نمایش داده شده، وجود داشته باشد. این انتخاب هم به دلیل کشش و جذابیت است و هم بازگویی حقایق. نمی‌توانیم اینها را نمایش ندهیم، به ‌هرحال همه چیز که مثبت نیست. به همین دلیل است که می‌گویم شما هرکاری بکنید، مخالفت‌ها وجود دارد؛ ضمن این‌که مطرح‌‌کردن این مسائل باعث می‌شود که مردم مراقب باشند در این دام‌ها نیفتند.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر